• Labolatorium przyszłości

• #LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów!

Nasza szkoła już wzięła udział! Uczniowie ZS w Dąbrowicach już od września będą korzystać z wyposażenia zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości  który umożliwi stworzyć nowoczesną edukację, a zdobywanie wiedzy stanie się dla uczniów szkół podstawowych niezapomnianą przygodą.

Im więcej szkół zgłosi się do programu, tym więcej uczniów z niego skorzysta! Ty też możesz w tym pomóc! Wystarczy udostępnić ten post, oznaczając w jego treści szkoły, których chciałbyś o tym poinformować. Możesz też przesłać te info w prywatnej wiadomości. Tylko tyle i aż tyle.

Dziękujemy w imieniu przyszłych pokoleń!

@MinisterstwoEdukacjiiNauki @CentrumGovTech @LaboratoriaPrzyszlosci

Dowiedz się więcej  na 👉   www.gov.pl/laboratoria