• Zaproszenie na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• Zaproszenie na Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Serdecznie zapraszam Przedszkolaków, Uczniów, Rodziców oraz Grono Pedagogiczne na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2024/2025, która odbędzie się dnia 2 września 2024 roku o godzinie 9:00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

W programie:

• Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego o godz. 8:00 w kościele parafialnym.

• Powitanie Przedszkolaków, Uczniów, Rodziców i Nauczycieli

• Wystąpienia Dyrekcji i zaproszonych gości

• Przedstawienie planów i wyzwań na nowy rok szkolny

Po części oficjalnej, zapraszamy uczniów do swoich klas na spotkanie organizacyjne z wychowawcami a przedszkolaków o pozostanie na sali gimnastycznej z wychowawcami.

Przywozy do szkoły w dniu 2 września odbywać się będą według dotychczasowego harmonogramu.

Odwóz o godz. 11:00

Niech to wspólne spotkanie będzie początkiem owocnego i pełnego sukcesów roku szkolnego!

Z poważaniem,Dyrekcja Szkoły.