• XXIII EDYCJA GÓRY GROSZA 🧡

• XXIII EDYCJA GÓRY GROSZA

W naszej szkole została zorganizowana zbiórka monet. Każda z klas otrzymała słoik, do którego będą mogli wrzucać pieniądze. Akcja trwa do 28.02.2023. Monety zostaną przesłane do organizatora - Towarzystwa Nasz Dom. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc psychologiczną i rzeczową oraz na specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin z całej Polski.

POMAGAJMY

• "PANI JESIEŃ" na świetlicy

• Dn. 3 listopada 2022 roku rozstrzygnięto konkurs pt. "PANI JESIEŃ",w którym udział wzięli uczniowie klas I-V. Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu, zachęcenie do obserwacji przyrody oraz rozwój umiejętności plastycznych. Prace dzieci były bardzo staranne, do ich wykonania wykorzystano dary jesieni. Powołana komisja w składzie: p. K. Krygier i p. M. Wolska miały niełatwe zadanie, ponieważ oddane prace były na bardzo wysokim poziomie. Po długich naradach zdecydowano, że wszystkie prace zasłużyły na I miejsce.

Laureaci :

1. Natalia Malec, kl.I

2. Adam Dropiński,kl. I

3. Łukasz Nowak, kl. II

4. Maja Truszczyńska, kl. II

5. Zofia Truszczyńska, kl. V

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy serdecznie naszym zdolnym uczniom, tym samym zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: p. J. Swendrowska, p. M. Lemańska.

• Półfinał w Białej Rawskiej

• 28.10.2022r.

Udział w półfinale Mistrzostw Województwa w drużynowym tenisie stołowym w Białej Rawskiej. Reprezentacja Dąbrowic: Nikola Król, Zofia Cywka, Patrycja Łuczak, Brian Jasak, Damian Drabik i Przemek Rutkowski.

Opiekun: Jarosław Kacprzak